CCCAM

در ابتدا روی رسیور DreamBox برای فروش بیشتر این رسیور ارایه گردیدCCCam یک سیستم شیرینگ یا یک شبکه ی مجازی است که در آن هر عضو که بخواهد، کارت خود را به اشتراک می گذارد تا دیگران از آن استفاده کنند و خود نیز می تواند همزمان از کارتهای به اشتراک گذاری شده ی دیگران بهره ببرد بعلاوه دوستانی که کارت ندارند هم می توانند از طریق امولاتور CCCam به سرور وصل شده و از کارت های به اشتراک گذاشته شده استفاده کنند.
اگر به تعداد کارت ها افزوده شود، تعداد کانال های بیشتری باز خواهند شد، و هم با افزایش تعداد کاربرانی که کارتهایشان را به اشتراک می گذارند، فشار کمتری متوجه سرور شده و به مشکل همیشگی CradSharing بر نخواهیم خورد.

در این شبکه هر کس تا 200 نفر را میتواند به عنوان Peer به خود متصل نموده تا متقابلا از کارت های همدیگر استفاده نمایند. در این حالت هر Leader (کسی که در رأس قرار دارد) میتواند از تمام Peer ها (کسانی که زیر شاخه یLeader هستند) استفاده کند. هر کس که در این شبکه نیست نیز می تواند از طریق سرور به Peer ها وصل شود که البته عواملی چون UP بودن سرور و داشتن پهنای باند مناسب در موفقیت شما در استفاده از این روش نقش بسزایی دارند. یک تفاوت مهم CCCam با CardSharing در این است که در CardSharing شما با داشتن مشخصات یک سرور فعال، قادرید به کارتهای Share (به اشتراک گذارده) شده ی دیگران متصل شوید، اما در CCCam داشتن مشخصات یک سرور کافی نبوده و شما باید علاوه بر آن اجازه ی دسترسی از طرف مقابل را نیز داشته باشید.

CCCam یک Emulator برای Irdeto , Seca Viaccess , Nagravision و Conax است و یک ابزار CardSharing برای Client و Server به صورت peer to peer ، Local و Internet است.

/ 0 نظر / 24 بازدید